Керівництво Львівської обласної ради бере участь у Конгресі ініціатив Східної Європи у Польщі

30.09.2016
Керівництво Львівської обласної ради бере участь у Конгресі ініціатив Східної Європи у Польщі

Цими днями делегація від Львівської області бере участь у роботі Конгресу ініціатив Східної Європи, який проходить у місті Люблін (Республіка Польща). Зокрема, Львівщину представляють голова  облради Олександр Ганущин, заступник голови облради Володимир Гірняк, виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин, депутат обласної ради Андрій Білоус.

 

Цьогорічний Конгрес передбачає проведення міжнародної біржі партнерів та грантодавців, вручення нагород учасникам конкурсу на кращі проекти транскордонного співробітництва, фотовиставку про Україну, майстер-клас з розвитку культурного туризму в прикордонні, перегляди фільмів.

 

Окрім цього, заплановано більше 40 дискусійних панелей на такі тематики, як: децентралізація влади, наука та освіта, гуманітарна допомога, ділові відносини, культурна спадщина тощо.

 

Задля розвитку і популяризації культурного та мистецького життя на території Львівської області та Любельського воєводства, сприяння взаємовигідній культурній діяльності  директори Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької Андрій Мацяк та театру ім. Юліуша Остерви в Любліні Дорота Ігнатьєв    підписали протокол про наміри.

 

В межах цієї співпраціпередбачається обмін репертуарами обох театрів, студентських спектаклів, спільні презентації, майстер-класи і митецькі читання, а також підготовка і реалізація спільних культурних проектів, в тому числі у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020.

 

Довідка:

Конгрес ініціатив Східної Європи вперше був організований у 2012 році. Його мета – стимулювання ефективного і тривалого транскордонного співробітництва, зміцнення наявного співробітництва, інтеграція суспільства, активізація діалогу між органами місцевої та регіональної влади.