У Львові стартувала українсько-польська конференція з дитячої кардіології

30.09.2016
У Львові стартувала українсько-польська конференція з дитячої кардіології

Сьогодні, 30 вересня, у Львові відбувається Vконференція з дитячої кардіології в рамках польсько-української школи дитячої кардіології «Дитяча кардіологія для всіх». Участь у заході беруть провідні українські та польські медики.

 

Привітала учасників конференції перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин.

 

«На цій конференції я бачу багато молодих людей, які хочуть мати перспективу і які прагнуть  чогось навчитися, а також обмінятися досвідом з закордонними спеціалістами, - зазначила Парасковія Дворянин. -  Вітаю також у Львові медиків-кардіологів із сусідньої Польщі, які приїхали на ювілейну конференцію. Нам цікавий ваш досвід та здобутки в лікуванні діток з вадами серця.  Я сьогодні усім присутнім  українським і польським  лікарям хочу побажати успіхів та великих досягнень, бо ви рятуєте і бережете найцінніше – дитяче серце».

 

В межах цього заходу будуть розглянуті питання порушень серцевого ритму, болю в грудній клітці та втрати свідомості у дітей, їх причини, діагностика та надання допомоги в амбулаторних умовах. Слухачі зможуть довідатись багато цікавого про сучасні методи та можливості інвазивної кардіології.

 

Для батьків, діти яких мають кардіологічні проблеми, будуть прочитані лекції з питань психологічної адаптації та можливостей фізичного навантаження дітей з вадами серця. Присутні зможуть ознайомитись з роботою партнерської фундації «Серце дзєцка» з Польщі.

 

Для участі у конференції запрошені лікарі сімейної медицини, педіатри, дитячі кардіологи, кардіологи, лікарі функціональної діагностики, студенти медичних університетів, батьки дітей з вродженими вадами серця.