Львівська облрада подала до суду на Російський культурний центр

18.11.2016
Львівська облрада подала до суду на Російський культурний центр

Львівська обласна рада подала судовий позов про примусове виселення Російського культурного центру з приміщення, що на вул. Короленка, 1а.

Про це повідомив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

«Усунути перешкоди у користуванні власністю шляхом виселення Львівської міської громадської організації «Російське товариство ім. О. Пушкіна із займаних житлових приміщень, що знаходяться за адресою вул. Короленка 1 а», - йдеться у позовній заяві Львівської обласної ради.

Разом із тим Львівська облрада  просить суд повернути приміщення комунальному підприємству «Нерухомість та майно».

«Подали до суду. Оскільки добровільно покинути приміщення орендарі з Короленка, 1 а наміру не мають. Іншого ми і не чекали. Нагадаю, що паралельно проходить підготовка до конкурсу на це приміщення серед організацій, пов’язаних із АТО. Так що процес триває», - зазначив Володимир Гірняк.

Як відомо, Російському культурному центру Львівська облрада  дала час на добровільне виселення до 14 листопада. Однак оренадрі відмовилися виконати рішення Львівської обласної ради та покинути будівлю.


Нагадаємо, рішення виселити Російський культурний центр із комунальних приміщень депутати облради прийняли 25 жовтня під час пленарного засідання. Тоді ж депутати визначили, що приміщення на вул. Короленка, 1а повернуть у власність комунальної установи «Нерухомість і майно» та  здадуть в оренду організаціям, які здійснюють діяльність, пов'язану з АТО.