Допомога учасникам АТО та їхнім сім'ям

05.11.2018

Сьогодні, 5 листопада, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова Львівської ОДА Олег Синютка привітали чемпіонів «Ігор нескорених» з Львівщини – Богдана Оксентюка і Сергія Шимчака, а також їх тренерів Олену Паламарчук і Володимира Латишевського.

29.10.2018

У п’яницю, 2 листопада, у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (м. Львів, площа Ринок, 9) відбудеться зустріч з авторами книги «Позивний Бандерас» Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим.

25.10.2018

Депутати Львівської обласної ради хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих в зоні ООС, вихідців зі Львівщини. 

 

16.10.2018

Президент Петро Порошенко під час наради з питань стану реалізації програми будівництва житла для військовослужбовців на Львівщині наголосив, що має бути чітко передбачено, що службове житло не можна приватизувати, водночас необхідно розробити фінансовий механізм із забезпечення військових, які прослужили більш 25 років, особистим житлом.

16.10.2018

Президент Петро Порошенко під час наради з питань стану реалізації програми будівництва житла для військовослужбовців розповів, що в ході робочої поїздки на Львівщину відвідав Міжнародний центр миротворчості та безпеки, де ознайомився з ходом навчань територіальної оборони.

16.10.2018

Президент Петро Порошенко під час наради з питань стану реалізації програми будівництва житла для військовослужбовців на Львівщині розповів, що сьогодні у Старичах проінспектував виконання доручення щодо забезпечення військових гуртожитками.

16.10.2018

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Львівської області наголосив, що в державному бюджеті мають бути обов’язково передбачені кошти на виплату компенсацій пенсіонерам, які отримують пенсії менше прожиткового мінімуму.

16.10.2018

В рамках робочої поїздки до Львівської області Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко взяв участь у заходах до Дня бійця територіальної оборони, які відбулися у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.

16.10.2018

Сьогодні, 16 жовтня, у військовому госпіталі (м. Київ) помер важкопоранений боєць АТО, військовослужбовець 24-ї окремої механізованої бригади  Юліан Циганко. 

13.10.2018

У суботу, 13 жовтня, до Дня захисника України у Львові на вулиці Короленка, 1-А урочисто відкрили «Будинку воїна”.