Соціум

24.06.2017

Активна регіональна співпраця дасть Карпатам поштовхом для розвитку, аби стати перспективою для усіх мешканців регіону.

24.06.2017

Співпраця між Карпатськими державами має бути поглиблена, а кошти, які направлені на кордони мають використовуватись на реалізацію спільних ідей та проектів.

24.06.2017

Про важливість тісної співпраці між Карпатськими країнами говорили під час панельної дискусії «Міжрегіональна та транскордонна співпраця для розвитку Карпат». Присутні обговорили важливість об’єднання областей, які знаходяться на кордонах між Україною, Польщею та Румунією.

23.06.2017

23-25 червня у Трускавці вже вдруге відбуватиметься ІІ Форум місцевого розвитку. Цьогоріч Форум
організовує однойменне громадське об’єднання «Форум місцевого розвитку» асоціації самоврядних органів –
«Ради Львівщини» та «Єврорегіон Карпати-Україна» та Львівська обласна рада.

23.06.2017

На цьому під час засідання голів районних рад Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей у рамках Української Асоціації районних та обласних рад у межах проекту “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні” заявив перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, посилаючись на думку закордонних експертів.

23.06.2017

 

ІІ Форум місцевого розвитку у Трускавці має стати поштовхом для посилення співпраці в економічному, політичному, комунікативному руслі між усіма учасниками заходу.

23.06.2017

Сьогодні, 23 червня, в межах Форуму місцевого розвитку у Трускавці відбулася зустріч керівників самоврядних органів карпатських регіонів під головуванням очільника Львівської обласної ради Олександра Ганущина.

22.06.2017

21 червня у зоні АТО в м. Авдіївка загинули двоє бійців із Львівщини. Це бориславці Андрій Луців і Володимир Іваник. Про це повідомило видання «Трускавецький вісник».

18.06.2017

Сьогодні, 18 червня, знагоди річниці трагедії до меморіалу ученим, які були страчені нацистами у липні 1941-го,  прийшли представники влади міста й області,  Віце-прем’єр-міністр Республіки Польща, Міністр Культури та національної спадщини Республіки Польща Пьотр Глінські, академічна спільнота Львова та громадські активісти. 

16.06.2017

Сьогодні, 16 червня, у Львівській філармонії заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк взяв участь в урочистостях з нагоди Дня медичного працівника.