Економіка

27.06.2018

Про всихання лісів та функціонування системи електронного обліку деревини на підприємствах Львівського ОУЛМГ говорили під час засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового і мисливського господарства.

23.06.2018

У  Трускавці завершився триденний ІІІ Форум місцевого розвитку, організаторами якого є Львівська обласна рада, Асоціація ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ – Україна», Асоціація Місцевих Рад «Ради Львівщини».

23.06.2018

На цьому наголосив сьогодні, 23 червня, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час пленарної дискусії «Політика розвитку Карпат». Участь в обговоренні даної теми також взяли Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та Міністр інвестицій та розвитку Республіки Польща Єжи Квєцінські. Модератором дискусії виступив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

22.06.2018

«Карпатська мережа регіонального розвитку: на шляху до єдиної стратегії для Українських Карпат» – під такою назвою сьогодні, 22 червня, відбулася панельна дискусія в межах ІІІ Форуму місцевого розвитку. Модератором панелі виступив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

22.06.2018

Транспортна інфраструктура як передумова регіонального розвитку – такою була тема панельної дискусії, що відбулася сьогодні, 22 червня, у рамках ІІІ Форуму місцевого розвитку, що проходить у Трускавці.

22.06.2018

Сьогодні, 22 червня, розпочався другий день роботи III Форуму місцевого розвитку у Трускавці.

 

21.06.2018

Громади активно включаються в програми підтримки місцевих ініціатив з обласних бюджетів. Про це йшлось на Форумі місцевого розвитку, який сьогодні, 21 червня, розпочав роботу у Трускавці.

21.06.2018

В Україні триває напрацювання спільного бренду «Українські Карпати». Попередньо презентація цих напрацювань або вже самого бренду відбудеться у жовтні у Львові.

21.06.2018

Рівень доходів громади щороку зростає. Про це під час дискусії на тему «Чотири роки місцевого самоврядування у регіональному вимірі» у межах III Форуму місцевого розвитку заявила заступник директора департаменту економічної політики - начальник управління економічного розвитку та стратегічного планування ЛОДА Валентина Москаленко. 

21.06.2018

Сьогодні, 21 червня, наприкінці першого дня ІІІ Форуму місцевого розвитку відбулося підписання двох меморандумів про міжрегіональну співпрацю в межах проекту «Змінимо країну разом».