Економіка

27.06.2017

У 2017 році переможцями щорічного обласного конкурсу "Екологічно чистий населений пункт" визнали 26 учасників. 

25.06.2017

У Трускавці завершився ІІ Форум місцевого розвитку. Упродовж трьох днів – з 23 до 25 червня – понад 400 його учасників з України, Польщі, Угорщини, Румунії на найвищому рівні обговорювали теми регіонального розвитку Карпат, децентралізації та роботу органів місцевого самоврядування.

24.06.2017

Про інструменти фінансування місцевого та регіонального розвитку говорили під час панельної дискусії у межах Форуму місцевого розвитку, сьогодні, 24 червня.

24.06.2017

 

Проект макрорегіональної стратегії ЄС для регіону Карпат передбачає залучення чотирьох регіонів України і п’яти регіонів Польщі. Про це під час Форуму місцевого розвитку у Трускавці заявив  заступник Міністра розвитку Республіки Польща Єжи Квєцінський.

 

 

24.06.2017

У Верховній Раді України напрацьовують законопроекти, які сприятимуть розвитку Карпатського регіону. Передусім ідеться про створення умов для побудови сучасної інфраструктури.

24.06.2017

Будь-який регіон не може розвиватися, якщо немає зацікавленості в цьому безпосередньо на місцях. На цьому наголосила Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час панельної дискусії: «Карпатська макрорегіональна стратегія: чи можемо творити нову якість співпраці в центрі Європи».

24.06.2017

У перспективі Трускавець перетворюється на один із центрів, де триває дискусія, приймаються рішення щодо стратегії розвитку території Карпат у центральній Європі. Тут ми говоримо про співпрацю та розвиток у різних галузях по обидва боки кордону: державного та Євросоюзу.

24.06.2017

Час, коли хтось прийде і вирішить всі проблеми конкретної громади – позаду. Наш обов’язок як Львівської обласної ради - дати місцевим громадам стимул та допомогу, які підштовхнуть їх до власного розвитку.

24.06.2017

Одне з основних завдань децентралізації – підняти українське село. Про це під час панельної дискусії «Кращі практики і досягнення об’єднаних громад» заявив експерт із децентралізації, директор ГО «Інститут розвитку територій» Юрій Ганущак. Він зазначив, що розвиток українського села сприятиме у першу чергу зростанню народжуваності.ф

24.06.2017

Якщо б ми не займались популізмом, то мали б набагато кращі результати у процесі проведення реформи децентралізації. Попереду нас чекає реформа медицини і рано чи пізно вона відбудеться, але вона буде кращою, якщо ми самі будемо вимагати і брати активну участь у проведенні будь-якої реформи.