1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Дорогі земляки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Світлого дня Христового Воскресіння!

» Детальніше...

Ольга Михайлюк та юні таланти подарували Петрові Колодію великодній кошик «Ноїв ковчег»

До Петра Колодія завітали організатор та засновник Міжнародного форуму дитячої творчості «Золотий мольберт» - голова правління Благодійного Фонду «Львівська дитяча галерея» Ольга Михайлюк разом зі своїми маленькими вихованцями, які власноруч виготовили подарунок очільнику обласної ради.

» Детальніше...

Дітвора зі Львова та Криму разом з Петром Колодієм розфарбували «Писанки єднання»

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій разом з львівськими та кримськими дітьми розфарбовував великодні писанки - символи єднання українців.

» Детальніше...

Петро Колодій погодив порядок надання допомоги сім’ям, родичі яких загинули під час Революції Гідності

Голова Львівської обласної ради погодив Порядок надання і виплати адресної допомоги сім'ям, родичі яких загинули під час Революції Гідності.

» Детальніше...

Петро Колодій: Ескалація, яка йде сьогодні від Росії, була запланована давно

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій під час зустрічі у Львові з делегацією Парламентської Асамблеї Ради Європи аналізуючи ситуацію та висловлюючи бачення про події в Україні, відзначив, що та ескалація, яка йде сьогодні від Росії, була запланована давно.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Четвер, 24 квітня 2014

У Державному природознавчому музею НАН України презентують проект «Тустань_віртуальна»

25 квітня о 14.00 годині у конференц-залі Державного природознавчого музею Національної академії наук України (м. Львів, вул. Театральна, 18) відбудеться презентація стародавньої фортеці «Тустань» у 3D-форматі.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 24 квітня 2014

У Львові відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Україна святкує Воскресіння разом»

27 квітня у Музеї народної архітектури та побуту («Шевченківський гай») об 11.00 годині розпочнеться Всеукраїнський фестиваль «Україна святкує Воскресіння разом». Триватиме цей захід до 19.00.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 23 квітня 2014

Голова обласної ради Петро Колодій провів прийом громадян

Загалом сьогодні, 23 квітня, на особистий прийом до голови Львівської обласної ради прийшло 28 жителів Львівщини. Люди звертались за допомогою у вирішенні важливих соціально-побутових проблем. Зокрема, до Петра Колодія звернулися керівник благодійного фонду «Надія» Оксана Стасула та голова Львівського осередку «Всеукраїнського товариства гемофілії» Андрій Висоцький, які просили допомоги у вирішенні питання із забезпеченням ліками хворих на гемофілію.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 23 квітня 2014

У Львівській області починають активно реалізовувати проект Українського фонду соціальних інвестицій

У рамках проекту „Сприяння розвитку соціальної інфраструктури", який впроваджує Український фонд соціальних інвестицій за допомогою Гранту Уряду Німеччини, у чотирьох районах Львівської області - Буському, Кам'янка-Бузькому, Радехівському та Турківському - реалізують 27 мікропроектів в освітній та соціальній галузях.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 23 квітня 2014

В обласній раді підбили підсумки виконання Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2013 році

Заступник голови Львівської обласної ради Валерій П'ятак провів робочу нараду щодо реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 23 квітня 2014

УВАГА! Змінено час

28 квітня о 11.00 годині у малій сесійній залі Львівської обласної ради (м. Львів, вул. В. Винниченка, 16) відбудеться презентація та громадське обговорення розробки Стратегії розвитку Львівській області на період до 2020 року.

Детальніше...


PDFДрук

Вівторок, 22 квітня 2014

Петро Колодій: Відкриття у Львові дитячого розважального комплексу «SkyPark» в період економічної кризи – це крок вперед

Сьогодні, 22 квітня, у Львові відбулося урочисте відкриття дитячого розважального комплексу «SkyPark». Участь у цьому заході взяв голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 18 квітня 2014

Дорогі земляки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Світлого дня Христового Воскресіння!

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 17 квітня 2014

У Львівській облраді представники влади та громадськості шукатимуть шляхи вирішення проблем, з якими зіштовхуються чорнобильці

Наступного тижня, 24 квітня, у Львівській обласній раді відбудеться Круглий стіл, участь в якому візьмуть представники влади та громадськості. На цьому заході присутні обговорять проблемні питання, з якими зіштовхуються нині ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, а також шукатимуть шляхи їх вирішення.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 17 квітня 2014

Львів’ян запрошують на Великодній Майдан

У неділю, 20 квітня, на львівському Майдані розпочнуться заходи, приурочені до одного з найбільших християнських свят - Великодня. На святкування, які відбудуться також 21, 22 та 27 квітня, запрошують всіх львів'ян та гостей міста.

Детальніше...
Сторінка 1 з 59

Голова обласної ради

Петро Колодій

Анонси

Пряма трансляція

Опитування

Чи достатньо Ви маєте можливостей для виховання дітей у культурних традиціях Вашого народу?

 

 

 

  Результати