1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Петро Колодій: Терористи на українській землі спричинили горе міжнародного масштабу

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій висловлює слова жалю та співчуття з приводу жахливої події, яка сталася 17 липня біля міста Торез Донецької області - впав цивільний літак, на борту якого перебувало 298 громадян різних країн світу.

» Детальніше...

Голова Львівської обласної ради вручив дипломи лауреатам Обласної премії ім. Героя України Степана Бандери

Сьогодні, 16 липня, очільник Львівської обласної ради Петро Колодій відзначив переможців Обласної премії ім. Героя України Степана Бандери. Дипломи отримали священик Ігор Цар, науковець Микола Посівнич та автор понад 20 перекладів Олег Фешовець.

» Детальніше...

Петро Колодій звернувся до керівництва держави з пропозицією залучити ресурси областей для укріплення східного кордону

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій звернувся до Президента України, Прем'єр-міністра України та Голови Верховної Ради України з пропозицією залучити ресурси та можливості областей для надійного укріплення східного кордону України.

» Детальніше...

Звернення голови Львівської обласної ради до громади стосовно енергетичної безпеки жителів області

Очільник Львівської обласної ради Петро Колодій звертається до громади з проханням подбати про енергетичну безпеку власних будинків, максимально мінімізувавши затрати енергетичних ресурсів.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Вівторок, 29 липня 2014

Комісія Львівської обласної ради зі сприяння Збройним силам України прозвітувала про свою діяльність

Сьогодні, 29 липня, на черговому засіданні комісії Львівської обласної ради зі сприяння Збройним силам України члени комісії прозвітували про свою діяльність.

Детальніше...


PDFДрук

Вівторок, 29 липня 2014

Валерій П'ятак: Одне необґрунтоване робоче місце чиновника – це п'ять робочих місць в секторі реальної економіки

У сесійній залі Львівської обласної ради відбулося засідання Обласного організаційного комітету з проведення обговорення змін до Конституції України та Регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у Львівській області.

Детальніше...


PDFДрук

Вівторок, 29 липня 2014

Іван Стецькович та Михайло Барбара вшанували пам’ять митрополита УГКЦ Андрея Шептицького

Сьогодні, 29 липня, депутати Львівської обласної ради Іван Стецькович та Михайло Барбара взяли участь у заходах з нагоди 149-ої річниці від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького.

Детальніше...


PDFДрук

Понеділок, 28 липня 2014

Орест Шейка вручив Відзнаку Львівської обласної ради лауреату Шевченківської премії Володимирові Овсійчуку

Сьогодні, 28 липня, під час Урочистої академії депутат Львівської обласної ради Орест Шейка вручив Відзнаку Львівської обласної ради доктору    мистецтвознавства,    лауреатові   Державної  премії    України   ім. Т. Г. Шевченка, члену-кореспонденту Академії мистецтв України, завідувачеві відділу мистецтвознавства Інституту народознавства Національної Академії наук України, професору Володимирові Овсійчуку з нагоди 90-річчя від Дня його народження.

Детальніше...


PDFДрук

Понеділок, 28 липня 2014

На Львівщині провели в останню путь Володимира Статія

Сьогодні, 28 липня, у мікрорайоні Рясне у Львові попрощалися із героєм - Володимиром Статієм. Він загинув 25 липня у бою за визволення Донецька. Побратими з «Правого сектору» називали його «Білий».

Детальніше...


PDFДрук

Понеділок, 28 липня 2014

Голова Львівської обласної ради висловлює щире співчуття Петру Костюку з приводу смерті його матері

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій, заступник голови обласної ради Валерій П'ятак, а також депутати висловлюють щирі співчуття голові Львівської обласної організації Спілки офіцерів України Петрові Костюку з приводу смерті його матері.

Детальніше...


PDFДрук

Понеділок, 28 липня 2014

У Львівській обласній раді відбудеться круглий стіл з питань впровадження навчальних програм для посадових осіб муніципалітетів

У вівторок, 29 липня, у Львівській обласній раді відбудеться круглий стіл на тему: „Вдосконалення системи з розробки та впровадження навчальних програм для посадових осіб місцевого самоврядування Львівської області".

Детальніше...


PDFДрук

Неділя, 27 липня 2014

Ярослав Качмарик взяв участь у вшануваннях пам’яті жертв Скнилівської трагедії

Голова поcтійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик 27 липня взяв участь у пам'ятних заходах до 12-х роковин від дня трагедії на Львівському військовому аеродромі „Скнилів".

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 25 липня 2014

Керівництво області взяло участь у панахиді за загиблими пасажирами «Боїнга 777» Малайзійських авіаліній

Голова  Львівської  обласної  ради  Петро Колодій, заступник голови обласної ради Валерій П'ятак, депутати обласної ради Оксана Юринець та Орест Шейка, перший заступник голови Львівської ОДА Йосиф Ситник, заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний взяли участь у панахиді за загиблими пасажирами та членами екіпажу «Боїнга 777»  Малайзійських авіаліній, збитого 17 липня над Донецькою областю.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 25 липня 2014

Петро Колодій відвідав військовиків, поранених у зоні АТО, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій побував 25 липня у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, де поспілкувався із бійцями, які отримали поранення у зоні АТО і зараз перебувають тут на лікуванні.

Детальніше...
Сторінка 1 з 95

Голова обласної ради

Петро Колодій

Пряма трансляція

Опитування

Чи достатньо Ви маєте можливостей для виховання дітей у культурних традиціях Вашого народу?

 

 

 

  Результати