1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Петро Колодій – до прикордонників, які повернулися із зони АТО на Львівщину: Люди щиро вдячні за вашу мужність, відвагу і героїзм

Днями на Львівщину зі сходу України прибула третя мотоманевренна група Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України у складі понад 300 осіб.

» Детальніше...

Голова Львівської обласної ради закликає Міністра оборони України сприяти в наданні необхідної допомоги 3-ому батальйону тероборони

15 жовтня у Львівській обласній раді відбулася зустріч голови обласної ради Петра Колодія з ініціативною групою батьків військовослужбовців 3-го батальйону територіальної оборони Львівської області.

» Детальніше...

Керівництво Львівської обласної ради та облдержадміністрації з ЄС/ПРООН підписали угоду, спрямовану на місцевий розвиток

Сьогодні, 16 жовтня, у сесійній залі Львівської обласної ради відбулася зустріч керівництва обласної ради, обласної державної адміністрації та представників ЄС/ПРООН з керівниками територіальних громад Львівської області.

» Детальніше...

Голова Львівської обласної ради звернувся до Президента України щодо встановлення 14 жовтня державного свята – Дня українського війська

Голова Львівської обласної ради скерував Президентові України Петрові Порошенку звернення, в якому пропонує визначити 14 жовтня Днем українського війська.

» Детальніше...

Петро Колодій: Енергетична безпека України – це також енергетична безпека Європи

Керівництво Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації та Фонду Східна Європа обговорили перспективи співпраці в напрямку запровадження енергозберігаючих технологій на Львівщині.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

П'ятниця, 24 жовтня 2014

Незабаром у Львівській обласній клінічній лікарні відкриють нове кардіохірургічне відділення

На сьогодні у Львівській обласній клінічній лікарні, що у місті Львові на вул. Некрасова, триває завершальний етап робіт з реконструкції нового відділення кардіохірургії, оснащеного імпортною технікою.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 24 жовтня 2014

Ярослав Качмарик побував на відкритті Львівського обласного управління «Ощадбанку»

Учора, 23 жовтня, у Львові відбулось урочисте відкриття установи «Ощадбанку» нового формату - Львівського обласного управління.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 24 жовтня 2014

Петро Колодій привітав колектив Національного лісотехнічного університету із 140-річчям вишу

Сьогодні, 24 жовтня, у Національному лісотехнічному університеті України відбулось розширене засідання Вченої ради з нагоди 140-річчя від дня створення вишу.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 23 жовтня 2014

Львівська обласна рада запрошує до участі у III фазі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

У Львівській області 16 жовтня 2014 року відбулося підписання тристоронньої Угоди про партнерство між Львівською обласною радою, Львівською обласною державною адміністрацією, та Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй. Відповідно до Угоди, співпраця відбуватиметься в рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, фаза III» (далі - Проект).

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 23 жовтня 2014

Петро Колодій: Залучення ОСББ дозволить провести комплексні заходи з енергозбереження в житлово-комунальній сфері

Сьогодні, 23 жовтня, у Львові голова Львівської обласної ради взяв участь у відкритті П'ятого всеукраїнського форуму об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), який триватиме у місті впродовж двох днів.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 23 жовтня 2014

Ярослав Качмарик взяв участь у Дні професійного самовизначення

Сьогодні, 23 жовтня, у Львові розпочався День професійного самовизначення, який об'єднує 24-й Ярмарок кар'єри та День відкритих дверей навчальних закладів.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 22 жовтня 2014

Ярослав Качмарик взяв участь в урочистостях до Дня працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства

Сьогодні, 22 жовтня, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик взяв участь в урочистостях, які відбулися напередодні професійного свята Дня працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 22 жовтня 2014

Валерій П’ятак провів нараду з питань підготовки пропозицій до Проекту ЄС "Підтримка громад, що опинилися під впливом конфлікту в Україні"

Сьогодні, 22 жовтня, заступник голови Львівської обласної ради Валерій П'ятак провів нараду з питань підготовки проектної пропозиції до Проекту ЄС "Підтримка громад, що опинилися під впливом конфлікту в Україні".

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 22 жовтня 2014

Львівщина прощається із загиблим у зоні АТО Віктором Гурняком

Сьогодні, 22 жовтня, Львівщина проводжає в останню путь добровольця батальйону «Айдар» Віктора Гурняка, який загинув у зоні проведення АТО, рятуючи бойових побратимів. Прощались із загиблим у Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла.

Детальніше...


PDFДрук

Вівторок, 21 жовтня 2014

Ярослав Качмарик привітав колектив Інституту регіональних досліджень НАН України з нагоди 50-річчя наукової установи

Сьогодні, 21 жовтня, відбулись урочисті збори колективу Інституту регіональних досліджень Національної академії наук України, приурочені 50-літтю наукової установи.

Детальніше...
Сторінка 1 з 123

Голова обласної ради

Петро Колодій

Анонси

Постанови обласної виборчої комісії

Пряма трансляція

Опитування

Чи доводилося Вам з часу останніх виборів до ВРУ зустрічатися з депутатом-мажоритарником, за якого віддали голос?

 

 

 

  Результати