1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Петро Колодій: Терористи на українській землі спричинили горе міжнародного масштабу

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій висловлює слова жалю та співчуття з приводу жахливої події, яка сталася 17 липня біля міста Торез Донецької області - впав цивільний літак, на борту якого перебувало 298 громадян різних країн світу.

» Детальніше...

Голова Львівської обласної ради вручив дипломи лауреатам Обласної премії ім. Героя України Степана Бандери

Сьогодні, 16 липня, очільник Львівської обласної ради Петро Колодій відзначив переможців Обласної премії ім. Героя України Степана Бандери. Дипломи отримали священик Ігор Цар, науковець Микола Посівнич та автор понад 20 перекладів Олег Фешовець.

» Детальніше...

Петро Колодій звернувся до керівництва держави з пропозицією залучити ресурси областей для укріплення східного кордону

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій звернувся до Президента України, Прем'єр-міністра України та Голови Верховної Ради України з пропозицією залучити ресурси та можливості областей для надійного укріплення східного кордону України.

» Детальніше...

Звернення голови Львівської обласної ради до громади стосовно енергетичної безпеки жителів області

Очільник Львівської обласної ради Петро Колодій звертається до громади з проханням подбати про енергетичну безпеку власних будинків, максимально мінімізувавши затрати енергетичних ресурсів.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Четвер, 24 липня 2014

Петро Колодій просить Прем’єр-міністра України виділити кошти на завершення реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій звернувся до Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням виділити кошти на завершення реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру на вул. Джорджа Вашингтона, 6  у м. Львові.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 24 липня 2014

Петро Колодій просить міністрів розглянути можливість збільшення відповідальності за невиконання громадянами свого обов'язку щодо взяття на військовий облік

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій звернувся до Міністра оборони України генерал-полковнику Валерія Гелетея, Міністра внутрішніх справ України  Арсена Авакова та Голови Державної міграційної служби України Сергія Радутного з проханням розглянути можливість збільшення відповідальності за невиконання громадянами свого обов'язку щодо взяття на військовий облік.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 23 липня 2014

Відбулася прес-конференція з приводу питань співпраці з військовими, міліцією та представниками громадських організацій, які перебувають в зоні АТО

23 липня у приміщенні Львівської обласної ради відбулася прес-конференція з приводу питань співпраці з військовими, міліцією та представниками громадських організацій, які перебувають в зоні антитерористичної операції. У прес-конференції взяли участь керівник Координаційного центру підтримки фронту, що діє при Львівській обласній раді, Олег Пелехатий, керівник міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО Михайло Кіт, підполковник міліції Олег Смиковський, ректор Львівської національної музичної академії ім. Миколи Лисенка Ігор Пилатюк, а також керівник Львівської обласної організації УНСО Андрій Байса.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 23 липня 2014

Валерій П`ятак провів нараду з питань внесення змін до програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку

Сьогодні, 23 липня, відбулася нарада з питань внесення змін до програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки, яку провів заступник голови Львівської обласної ради Валерій П'ятак.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 23 липня 2014

В обласній раді відбулася зустріч в рамках реалізації міжнародного проекту з напрацювання понаднаціональної моделі соціального об’єднання

Сьогодні, 23 липня, в малій сесійній залі Львівської обласної ради відбулася зустріч керівництва області з польсько-словацькою делегацією в рамках реалізації міжнародного проекту з напрацювання понаднаціональної моделі соціального об'єднання.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 23 липня 2014

Петро Колодій ініціює слухання інформації про виконання обласних цільових програм

Голова обласної ради Петро Колодій підписав графік слухань інформації про виконання обласних цільових програм і заходів структурних підрозділів Львівської обласної державної адміністрації.

Детальніше...


PDFДрук

Вівторок, 22 липня 2014

Львівська обласна рада оголошує конкурс журналістики "Четверта Влада"

На виконання рішення обласної ради від 29 квітня 2014 року №1057 "Про затвердження Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014 - 2018 роки", з метою створення сприятливих та змагальних умов для покращення розвитку друкованих ЗМІ і телерадіоорганізацій, співзасновниками яких є органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади, підтримки місцевих засобів масової інформації,  оголошено конкурс серед редакції районних або міських комунальних засобів масової інформації (преса, телебачення, радіо).

Детальніше...


PDFДрук

Понеділок, 21 липня 2014

Святослав Шеремета разом з громадськістю вшанував пам’ять загиблих у «Бродівському котлі»

У неділю, 20 липня, за ініціативи Товариства пошуку жертв війни «Пам'ять», Благодійного фонду «Броди-Лев» та Галицького Братства колишніх вояків Першої української дивізії Української національної армії «Галичина» на Львівщині відбулися урочистості з нагоди 71-ої річниці заснування 1-ої Української дивізії УНА та 70-ої річниці прориву Дивізії «Галичина» з Бродівського котла.

Детальніше...


PDFДрук

Понеділок, 21 липня 2014

Петро Колодій взяв участь в нараді з питань виконання заходів мобілізації та територіальної оборони

В сесійній залі Львівської обласної ради пройшла нарада щодо виконання заходів мобілізації та територіальної оборони на Львівщині.

Детальніше...


PDFДрук

Понеділок, 21 липня 2014

Голова обласної ради Петро Колодій нагородив кращих ватерполістів

Вчора, 20 липня, під час урочистостей з нагоди 65-річчя з дня заснування ватерпольного клубу «Динамо» (Львів) та 100-річчя водного поло на Львівщині Петро Колодій вручив нагороди Львівської обласної ради кращим ватерполістам та їх тренерам.

Детальніше...
Сторінка 1 з 94

Голова обласної ради

Петро Колодій

Анонси

Пряма трансляція

Опитування

Чи достатньо Ви маєте можливостей для виховання дітей у культурних традиціях Вашого народу?

 

 

 

  Результати