1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Депутати звернулися до Президента України та Верховної Ради України щодо ситуації із зміною законодавства про місцеві вибори

Сьогодні, 16 червня. депутати Львівської обласної ради прийняти звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо ситуації із зміною законодавства про місцеві вибори. Це звернення підтримали 67 обласних обранців.

» Детальніше...

Львівщина, як і Одещина, готова до реформування системи надання адміністративних послуг без зволікань, – Петро Колодій

Ініціативи Михайла Саакашвілі щодо оперативного впровадження реформ на Одещині необхідно підхопити і розгорнути на теренах нашої області. Таку думку висловив голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

» Детальніше...

Петро Колодій: Аби стати переможцями у цій війні, мусимо бути єдині та нероздільні

Мусимо виконати заповіт Євгена Коновальця на об'єднання всіх український патріотів в єдиний національний моноліт задля перемоги у війні. Про це сьогодні, 14 червня, сказав голова обласної ради Петро Колодій під час віча, приуроченого 124-ій річниці з дня народження Провідника ОУН.

» Детальніше...

Понад три тисячі дітей, батьки яких є учасниками АТО, відвідали виставу «Львівський цирк – країна щастя», з якої стартував ІІ етап мегапроекту «Мій тато захищає Україну!»

Грандіозне шоу юних талантів відбулося 1 червня у Львівському державному цирку. Малеча з різних областей України та з Угорщини продемонстрували своїм одноліткам – дітям учасників АТО з Львівщини циркове мистецтво. Саме так яскраво та гучно в області стартував ІІ етап соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!»

» Детальніше...

Петро Колодій закликав Президента Міжнародної шахової федерації (ФІДЕ) провести у Львові чемпіонат світу з шахів

Сьогодні, 18 червня, голова Львівської обласної ради Петро Колодій  взяв участь у зустрічі з Президентом Міжнародної шахової федерації (ФІДЕ) Кірсаном Ілюмжиновим.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Вівторок, 30 червня 2015

Львівщина, як і Одещина, готова до реформування системи надання адміністративних послуг без зволікань, – Петро Колодій

Ініціативи Михайла Саакашвілі щодо оперативного впровадження реформ на Одещині необхідно підхопити і розгорнути на теренах нашої області. Таку думку висловив голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

Детальніше...


PDFДрук

Вівторок, 30 червня 2015

У Львівській обласній раді закликають Президента України розпочати процес повернення ЛАЗу в державну власність

Зупинити руйнацію підприємства та розпочати процес повернення ЛАЗу в державну власність закликали Президента України сьогодні, 30 червня, під час сесії Львівської обласної ради.

Детальніше...


PDFДрук

Вівторок, 30 червня 2015

Петро Колодій нагородив переможців обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт»

Під час третього пленарного засідання ХХХIV сесії Львівської обласної ради голова ради Петро Колодій вручив дипломи переможцям щорічного обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт».

Детальніше...


PDFДрук

Вівторок, 30 червня 2015

«Фортуна» з піратами і подарунками зібрала на своїй палубі дітей учасників АТО

В рамках ІІ етапу соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!» дітей учасників АТО було запрошено на розважальні заходи, які до Дня молоді України організували партнери соціального проекту – представники ринку «Південний».

Детальніше...


PDFДрук

Вівторок, 30 червня 2015

Тренер і призери збірної команди Львівської області з армспорту отримали заслужені нагороди Львівської обласної ради

30 червня на засіданні сесії Львівської облансої ради представників Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська федерація армспорту» відзначили нагородами Львівської обласної ради «Подяка обласної ради».

Детальніше...


PDFДрук

Вівторок, 30 червня 2015

Петро Колодій висловив співчуття Олександрові Ганущину з приводу смерті його матері

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій, його заступник Валерій П'ятак та депутатський корпус Львівської обласної ради висловлюють щирі слова співчуття депутату Львівської обласної ради Олександрові Ганущину з приводу смерті його матері.

Детальніше...


PDFДрук

Неділя, 28 червня 2015

Львівщина відзначає День Конституції України

Сьогодні, 28 червня, з нагоди 19-ої річниці Конституції України голова Львівської обласної ради Петро Колодій, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, депутати Львівської обласної ради та представники громадськості поклали квіти до пам’ятників В’ячеславові Чорноволу та Михайлові Грушевському у Львові.

Детальніше...


PDFДрук

Неділя, 28 червня 2015

Вітаю з Днем Конституції України, - Петро Колодій

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій вітає громадян України з Днем Конституції України. Зміст привітання подаємо нижче.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 26 червня 2015

Петро Колодій до Наталії Яресько: Неповернення ПДВ відлякує інвесторів

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій зустрівся із Міністром фінансів України Наталією Яресько, яка 26 червня побувала із робочою поїздкою у Львівській області.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 26 червня 2015

Увага! Триває збір матеріалів для участі в конкурсі на відзначення Обласною премією імені Героя України Степана Бандери

До 31 серпня 2015 року у Львівській обласній раді триває збір матеріалів для участі в конкурсі на відзначення Обласною премією імені Героя України Степана Бандери.

Детальніше...
Сторінка 1 з 183

Голова обласної ради

Петро Колодій

Анонси

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати