1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Петро Колодій: Для перемоги у війні необхідно дбати про інформаційну безпеку України та поширення українського іномовлення у світі

Здобути збройну перемогу у цій війні не вигравши інформаційне протистояння, не вдасться. Тому необхідно працювати для зміцнення інформаційного простору України та розширення нашого іномовлення в світі.

» Детальніше...

Петро Колодій: Енергетична незалежність є важливою основою нашої держави

Сьогодні Україна знаходиться в стані війни з Росією. Нашій державі доводиться відстоювати не лише свою територіальну цілісність, але й енергетичну незалежність. Саме тому, пріоритети, які визначила перед собою Львівська обласна рада щодо досягнення енергетичної незалежності, поступово втілюються в життя.

» Детальніше...

Петро Колодій: Завдяки єдності українців сходу та заходу ми здобудемо перемогу у боротьбі за цілісність і незалежність України

«Об'єднання народу України в боротьбі за майбутнє рідної держави відбулось під час Майдану. І я переконаний, що саме завдяки єдності українців сходу та заходу ми здобудемо перемогу у протистоянні за цілісність та незалежність Української держави», - сказав голова обласної ради Петро Колодій під час віча, присвяченого пам'яті Небесної сотні та загиблих учасників Антитерористичної операції.

» Детальніше...

Депутати виділили майже 9 млн грн для матеріально-технічного забезпечення військових формувань Львівщини

Під час сесії Львівської обласної ради депутати виділили на фінансування Програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області, на 2015 рік 8 млн 897 тис. грн.

» Детальніше...

Депутати закликали Президента України позбавити громадянства осіб, які причетні та підтримують окупацію Української держави

Під час сесії Львівської обласної ради депутати звернулись до Президента України та Верховної Ради України із закликом позбавити громадянства осіб, які причетні до терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР», які чинять збройний опір українським збройним силам або матеріально-технічно, фінансово чи організаційно підтримують агресію проти України.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

П'ятниця, 27 лютого 2015

Петро Колодій вручив нагороди грузинським інструкторам зі снайпінгу, які тренували українських бійців

Сьогодні, 27 лютого, голова Львівської обласної ради Петро Колодій вручив подяки та цінні подарунки п'ятьом інструкторам зі снайпінгу, які прибули з Грузії спеціально для того, аби передати навички роботи із далекобійною стрілецькою зброєю українським снайперам.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 лютого 2015

Ярослав Качмарик взяв участь в урочистостях з нагоди випуску магістрів державного управління

Сьогодні, 27 лютого, відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів державного управління в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 лютого 2015

У Львівському музеї історії релігії відбудуться заходи до 200-річчя від дня народження отця Михайла Вербицького

З нагоди 200-річчя від дня народження автора музики Державного гімну України Михайла Вербицького та у зв'язку з 150-ю річницею першого публічного виконання національного гімну "Ще не вмерла України і слава, і воля...", яке відбулося 10 березня 1865 року, Львівський музей історії релігії проводить низку заходів.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 лютого 2015

У Львівській обласній філармонії відбудеться концерт під гаслом «Класика для миру»

Цієї суботи, 28 лютого, о 18.00 у Концертному залі ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії розпочнеться концерт «Classic for peace".

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 лютого 2015

Петро Колодій: Цьогорічна програма розвитку Львівської області повинна бути виконана по максимуму

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій підписав рішення «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2015 рік».

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 лютого 2015

Львівська обласна рада продовжує впроваджувати проекти з е-урядування

На офіційному веб-сайті Львівської обласної ради створено два нових розділи: «Адміністративно-територіальний поділ Львівської області» і «Проекти, реалізація яких координується Львівською обласною радою». Обидва розділи створені у форматі інтерактивної карти.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 26 лютого 2015

Пошуковці та краєзнавці обговорили шляхи співпраці

Cьогодні, 26 лютого, у Музеї визвольної боротьби України з ініціативи КП ЛОР „Доля" відбувся зустріч із керівниками та представниками краєзнавчих музеїв Львівщини, на якій розглянули питання проведення пошукових робіт на території Львівської області та обговорили шляхи співпраці пошуковців із краєзнавцями Львівщини.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 26 лютого 2015

У Львівській обласній раді налагоджують співпрацю з волонтерами Луганщини

У середу, 25 лютого, у Львівській обласній раді відбулась робоча зустріч голови тимчасової контрольної комісії обласної ради зі сприяння Збройним силам України та іншим військовим формуванням, розміщеним на території Львівської області, Ярослава Мудрого та представників волонтерських організацій Луганщини.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 26 лютого 2015

Голова обласної ради провів особистий прийом громадян

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій провів особистий прийом громадян. На прийом до очільника облради прийшло більше 30 жителів області.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 26 лютого 2015

Голова обласної ради привітав Блаженнішого Любомира Гузара з 82-річчям

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій надіслав Блаженнішому Архієпископу Кардиналу Любомиру Гузару вітання з 82-річчям.

Детальніше...
Сторінка 1 з 158

Голова обласної ради

Петро Колодій

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Опитування

Чи відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування навесні 2015-го?

 

 

 

  Результати