1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Петро Колодій: На шляху вступу до ЄС Україна повинна скористатись досвідом Польщі у впровадженні низки реформ

Польща однією з перших визнала незалежність Української держави, і увесь час від 90-х років і до тепер українці відчувають цю підтримку, особливо щодо євроінтеграційних прагнень України. Сьогодні Польща виступає одним з найперших адвокатів нашої держави в Європарламенті та інших інституціях Європи.

» Детальніше...

Петро Колодій солідарний з батьками дітей, які навчаються у школі-інтернаті № 102

Львівська обласна рада не розглядає питання про виселення дітей з приміщення школи-інтернату, що розташоване у місті Львові на вулиці Пекарській, 19. На цьому вкотре наголошує голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

» Детальніше...

Петро Колодій: Завдяки комплексним заходам з енергозбереження малі міста можуть щороку заощаджувати кілька мільйонів гривень

В Україні необхідно активно впроваджувати європейські стандарти і технології у сфері енергозбереження. Це дозволить досягти значної економії коштів та здійснити ефективні заходи з енергозбереження.

» Детальніше...

Львівські школярі – приклад для ровесників: заробивши на ярмарку гроші, діти вирішили допомогти бійцям АТО

Учні середньої загальноосвітньої школи №63 м. Львова передали на потреби бійців АТО 5033 гривень, які вони зібрали під час проведеного в школі ярмарку з продажу власноруч виготовленої випічки.

» Детальніше...

Голова Львівської обласної ради закликає Міністра оборони України сприяти в наданні необхідної допомоги 3-ому батальйону тероборони

15 жовтня у Львівській обласній раді відбулася зустріч голови обласної ради Петра Колодія з ініціативною групою батьків військовослужбовців 3-го батальйону територіальної оборони Львівської області.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Субота, 22 листопада 2014

Петро Колодій: Пам’ятаючи страшні часи в історії України, ми повинні гартувати силу духу для перемоги

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій, заступник голови Львівської обласної ради Валерій П'ятак, т. в. о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський, депутати Львівської обласної ради, представники Генерального консульства Республіки Польща у Львові, представники духовенства та громадськості 22 листопада взяли участь у заходах до Дня пам'яті жертв голодоморів.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 21 листопада 2014

Петро Колодій: Якби рік тому студенти не розбудили українське суспільство, то сьогодні ворог без жодного опору зайняв би Київ

Якби рівно рік тому студенти не вийшли на вулиці сказати своє «НІ» уряду Азарова, що саме в цей день прийняв рішення про зміну курсу розвитку Української держави, якби молодь не розбудила українське суспільство, то сьогодні, цілком ймовірно, ворог без жодного опору зайняв би столицю України.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 21 листопада 2014

Ярослав Качмарик привітав учасників Міжнародної конференції з питань модернізації системи державного управління

Сьогодні, 21 листопада, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції на тему: „Модернізація системи державного управління: теорія та практика".

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 21 листопада 2014

На Львівщині відібрано вісім районів для участі в проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»

14 листопада 2014 року було визначено вісім районів Львівської області, які протягом наступних 4-ох років співпрацюватимуть із Проектом ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 20 листопада 2014

У Львівській обласній раді презентували інтернет-портал «Галерея послуг Львівської області»

Сьогодні, 20 листопада, у Львівській обласній раді презентували інтернет-портал «Галерея послуг Львівської області».
Його розроблено у рамках реалізації спільного проекту Фонду „Східна Європа", Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації «Партнерство для прозорості влади». Проект, що впроваджується упродовж 2013-2014 років, реалізовується за підтримки Посольства Фінляндії в Україні.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 20 листопада 2014

Петро Колодій привітав колектив НУ «Львівська політехніка» зі 170-літнім ювілеєм університету

Сьогодні, 20 листопада, у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулась Урочиста академія з нагоди 170-річчя від дня заснування університету. Привітати професорсько-викладацький та студентський колектив вишу прибув і один з випускників НУ «Львівська політехніка», голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 20 листопада 2014

В обласній раді обговорили можливість навчання працівників місцевого самоврядування у Німеччині

Можливість навчання працівників місцевого самоврядування Львівщини у Німеччині обговорив голова Львівської обласної ради Петро Колодій із директором Європейської Академії Берліну (ФРН) Екартом Штратеншультом під час особистої зустрічі, яка відбулась сьогодні, 20 листопада.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 20 листопада 2014

Валерій П’ятак взяв участь у відкритті Всеукраїнської конференції з питань державної політики з електронного урядування в Україні

Сьогодні, 20 листопада, заступник голови Львівської обласної ради Валерій П'ятак взяв участь у відкритті Всеукраїнської конференції „Державна політики з електронного урядування в Україні: проблеми та виклики".

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 19 листопада 2014

В обласній раді відбувся семінар із впровадження е-урядування в місцевих радах Львівщини

Сьогодні, 19 листопада, у Львівській обласній раді відбувся семінар із застосування інформаційно-комунікаційних технологій для підвищення ефективності роботи органів влади. Привітав учасників семінару заступник голови обласної ради Валерій П'ятак.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 19 листопада 2014

Ярослав Качмарик провів нараду з питань реалізації Угоди про співробітництво між Дніпропетровською і Львівською областями

Сьогодні, 19 листопада, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик провів нараду з питань реалізації Угоди про міжрегіональне співробітництво та кооперацію між Дніпропетровською і Львівською обласними радами та обласними державними адміністраціями.

Детальніше...
Сторінка 1 з 131

Голова обласної ради

Петро Колодій

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Опитування

Чи відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування навесні 2015-го?

 

 

 

  Результати