1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Петро Колодій: Відкривши в Любліні Пам’ятник жертвам Голодомору в Україні, поляки вкотре підтримали українців

22 січня голова Львівської обласної ради Петро Колодій взяв участь у відкритті пам'ятника Пам'яті мільйонів жертв великого голоду (Голодомору) в Україні 1932-1933 років - українців, поляків та інших народів, які загинули в результаті геноциду, спричиненого радянським режимом.

» Детальніше...

Петро Колодій: Значення Дня Соборності України виходить за межі політичних, часових і навіть географічних обставин 1919 року

З нагоди національного свята Дня Соборності України голова Львівської обласної ради Петро Колодій звернувся до громади з вітальними словами.

» Детальніше...

Депутати Львівської обласної ради ухвалили бюджет Львівської області на 2015 рік

Сьогодні, 20 січня, на черговому засіданні сесії Львівської обласної ради депутати затвердили бюджет Львівської області на 2015 рік. „За" ухвалення такого рішення проголосували 84 обласні обранці.

» Детальніше...

Обласна рада просить Верховну Раду України визнати ЛНР та ДНР терористичними організаціями

На першому пленарному засіданні ХХХІІІ сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили звернення до Верховної Ради України щодо необхідності визнання самопроголошених «Донецької народної республіки» і «Луганської народної республіки» терористичними організаціями та внесення відповідних змін до Закону України "Про боротьбу з тероризму" та інших законів України.

» Детальніше...

Петро Колодій: Бюджетна децентралізація повинна сприяти розвитку місцевих громад

Зміни, які внесені у Бюджетний кодекс, нібито розширюють дохідну базу місцевих бюджетів. Однак слід говорити й про збільшення видатків, адже, до прикладу, відтепер на утриманні районів будуть дитячі садочки, народні доми, бібліотеки. Про це сказав голова обласної ради Петро Колодій за результатами обговорення формування обласного та місцевих бюджетів на 2015 рік, яке відбулось на засідання Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини».

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Субота, 31 січня 2015

Міністр аграрної політики та продовольства України перебуває з робочою поїздкою на Львівщині

Сьогодні, 31 січня, з робочою поїздкою Львівську область перебуває Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Детальніше...


PDFДрук

Субота, 31 січня 2015

Міністр охорони здоров’я спільно з головою Львівської облради обстежили потенціал провідних медичних установ та підприємств Львівщини

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій та Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі здійснили низку робочих візитів та ознайомились із роботою провідних лікувальних закладів і заводів Львівської області.

Детальніше...


PDFДрук

Субота, 31 січня 2015

Міністр охорони здоров’я: Львівський перинатальний центр – наче після бомбардування. Хтось повинен за це відповісти

Учора, 30 січня, голова Львівської облради Петро Колодій та Львівської ОДА Олег Синютка показали Міністрові охорони здоров'я Олександрові Квіташвілі зруйнований обласний перинатальний центр. Після побаченого Міністр пообіцяв сприяти у пошуку фінансового ресурсу для закінчення реконструкції цього медичного центру.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 30 січня 2015

Голова Львівської обласної ради приклався до Нерукотворного образу Ісуса Христа

Сьогодні, 30 січня, в Соборі святого Юра у Львові відкрили оригінальний Нерукотворний образ Ісуса Христа (Хустку Вероніки). До цієї унікальної реліквії, привезеної з Ватикану, стоїть велика черга львів'ян, а також гостей міста. Приклався до Образу Господнього і голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 30 січня 2015

За кошти, передбачені у держбюджеті на охорону здоров’я, можна застрахувати півкраїни – Міністр Квіташвілі

За 46 млрд грн, передбачених у державному бюджеті України на охорону здоров'я, можна оформити медичне страхування для половини населення України. Про це сьогодні, 30 січня, розповів Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі під час зустрічі з керівниками ключових медичних закладів Львівщини.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 30 січня 2015

Депутати Львівщини обговорять із депутатами Каунаської міської ради напрями співпраці на 2015 рік

На адресу депутатів Львівської обласної ради надійшов лист від депутатів Каунаської міської ради (Литовська Республіка), у якому вони запрошують обласних обранців Львівщини відвідати найближчим часом Каунас для обговорення планів та напрямів співпраці на 2015 рік.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 30 січня 2015

У Львові нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу «Історія, яка нас об’єднує»

Сьогодні, 30 січня, у приміщенні конференц-залу Львівського історичного музею відбулося урочисте вручення премій переможцям Всеукраїнського конкурсу наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об'єднує».

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 29 січня 2015

Петро Колодій: Запорука успіху – в злагодженому механізмі роботи, де відсутні особисті амбіції та політичні вподобання

Для продуктивної співпраці необхідно вибудовувати систему тісної взаємодії всіх гілок влади, не залежно від політичної заангажованості. На цьому сьогодні наголосив голова обласної ради Петро Колодій під час зустрічі з народними депутатами міжфракційного об'єднання «Львівщина».

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 29 січня 2015

Ярослав Качмарик: Пам’ять про українських героїв, яка живе в сучасниках, лякає російську владу

«З покоління-в-покоління ми розповідаємо нашим дітям про дивовижні подвиги героїв, які в різні часи мужньо та відважно захищали рідну українську землю від нападників. І та пам'ять, яка живе в сучасниках, лякає російську владу», - з такими словами звернувся до молоді Ліцею імені Героїв Крут голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 29 січня 2015

Ярослав Качмарик: Децентралізація має бути загальноукраїнською

Сьогодні, 29 січня, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик взяв участь в он-лайн інтернет-відеомості між Львовом і Донецьком (включення з Краматорська) на тему: «Децентралізація влади
в умовах війни: львівський та донецький варіанти».

Детальніше...
Сторінка 1 з 148

Голова обласної ради

Петро Колодій

Анонси

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Опитування

Чи відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування навесні 2015-го?

 

 

 

  Результати