1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

На Львівщині День незалежності розпочнеться спільним молебнем «За Україну»

24 серпня 2014 року відзначатимуть одне із найбільших державних свят - 23-тю річницю Дня незалежності України. Цей день на Львівщині розпочнуть спільним молебнем «За Україну» в усіх храмах області.

» Детальніше...

Львівська обласна рада надасть додаткові кошти на допомогу учасникам АТО

Частину коштів, передбачених в обласному бюджеті 2014 року на реалізацію окремих обласних програм, постійні комісії Львівської обласної ради пропонують скерувати на допомогу учасникам АТО та членам їхніх сімей.

» Детальніше...

Петро Колодій звернувся до Валерія Гелетея із закликом забезпечити нових мобілізованих сертифікованими касками та бронежилетами

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій звернувся до міністра оборони України Валерія Гелетея із закликом сприяти в якнайшвидшому забезпеченні сертифікованими касками та бронежилетами громадян, яких було призвано до війська в рамках третьої хвилі мобілізації.

» Детальніше...

Петро Колодій звернувся до керівництва держави з пропозицією залучити ресурси областей для укріплення східного кордону

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій звернувся до Президента України, Прем'єр-міністра України та Голови Верховної Ради України з пропозицією залучити ресурси та можливості областей для надійного укріплення східного кордону України.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Субота, 23 серпня 2014

Петро Колодій привітав із 25-річям делегатів Всеукраїнського товаритва політичних в'язнів і репресованих

Сьогодні, 23 серпня, у Львівському палаці мистецтв відбулися урочисті заходи, приурочені до 25-ої річниці заснування Всукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих.

Детальніше...


PDFДрук

Субота, 23 серпня 2014

Cьогодні в Україні відзначають День Державного Прапора України

Сьогодні, 23 серпня, на площі перед Львівською обласною радою відбулася Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України з нагоди Дня Державного Прапора.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 22 серпня 2014

27 серпня відбудеться засідання Президії Львівської обласної ради

У середу, 27 серпня, об 11.00 годині відбудеться засідання Президії Львівської обласної ради, на якому обговорять низку важливих питань, які стосуються нашого регіону.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 22 серпня 2014

Представників Львівської обласної ради запросили на Форум української молоді діаспори «Франківськ 2014»

Упродовж 17 - 28 серпня на Івано-Франківщині проходить Форум української молоді діаспори «Франківськ 2014», організатором якого виступає Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО).

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 21 серпня 2014

Депутати облради зустрілися з делегацією Представництва Американського об’єднання комітетів для євреїв колишнього Радянського Союзу

Сьогодні, 21 серпня, відбулася зустріч керівництва області із делегацією Представництва Американського Об'єднання комітетів для євреїв колишнього Радянського Союзу.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 21 серпня 2014

Петро Колодій зустрівся із делегацією американських правозахисників, які займаються питаннями щодо толерантності між народами

Сьогодні, 21 серпня, у кабінеті голови Львівської обласної ради відбулася робоча зустріч із делегацією, до складу якої ввійшли американські громадські діячі, правозахисники та науковці, які займаються моніторингом питання толерантності і взаємопорозуміння між народами.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 21 серпня 2014

На Львівщині пройде військово-патріотичний вишкіл «Зашків – земля героїв»

У Львівській області до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України відбудеться патріотично-вишкільний табір «Зашків - земля героїв».

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 21 серпня 2014

На Львівщині до Дня незалежності України реабілітованим за статтею 3 і потерпілим від політичних репресій виплатять допомогу

Понад 12 тисяч жителів Львівщини, які належать до категорії реабілітованих за статтею 3 і потерпілих від політичних репресій  отримають з обласного бюджету матеріальну допомогу до Дня Незалежності.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 21 серпня 2014

Дільничні інспектори виявлятимуть військовозобов’язаних, які ухиляються від військового обліку

ГУ МВС України у Львівській області зобов'язало начальників своїх територіальних міськрайорганів закріпити працівників служби ДІМ для проведення спільних з органами місцевого самоврядування та комісарами територіальних військових комісаріатів заходів щодо вручення повісток особам, які, згідно із законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», підпадають призову на військову службу.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 21 серпня 2014

Експерти з Польщі поділяться з нашими фахівцями досвідом управління у сфері культури

У вересні у Львові у рамках ІІІ Українсько-Польського «Фестивалю партнерства» відбудеться низка круглих столів,  cемінарів, під час яких експерти з Польщі ознайомлять наших фахівців з особливостями функціонування та діяльності музеїв, театрів, бібліотек та інших закладів культури.

Детальніше...
Сторінка 1 з 102

Голова обласної ради

Петро Колодій

Постанови обласної виборчої комісії

Пряма трансляція

Опитування

Чи достатньо Ви маєте можливостей для виховання дітей у культурних традиціях Вашого народу?

 

 

 

  Результати