1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Львівську обласну раду VII скликання очолив Олександр Ганущин

Під час І сесії Львівської обласної ради VII скликання, яка відбувається сьогодні, 19 листопада, депутати обрали нового голову обласної ради. Згідно з результатами голосування Львівську обласну раду очолив Олександр Ганущин.

» Детальніше...

Обрано першого заступника і заступника голови Львівської обласної ради

Способом таємного голосування депутати обрали першого заступника та заступника голови обласної ради. Кандидатури, запропоновані головою обласної ради, підтримали 64 депутати.

» Детальніше...

Депутати обласної ради працюватимуть у 12 постійних комісіях

19 листопада на засіданні першої сесії Львівської обласної ради сьомого скликання депутати ухвалили рішення про створення 12 постійних комісій та сформували їхній склад.

» Детальніше...

Друге пленарне засідання І сесії обласної ради відбудеться 8 грудня

Друге пленарне засідання І сесії Львівської обласної ради VII скликання відбудеться 8 грудня. Початок о 10.00.

» Детальніше...

У День Гідності та Свободи Львівщина вшанувала пам’ять загиблих під час Революції Гідності й АТО

Сьогодні, 21 листопада, у Львові відбуваються заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи України, другої річниці початку Революції Гідності.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Субота, 28 листопада 2015

Ми маємо пам’ятати про такі злочини проти українського народу – Володимир Гірняк

28 листопада, у День пам'яті жертв голодоморів, на площі біля пам'ятника Т. Шевченку у Львові відбулася екуменічна панахида за жертвами голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні, та поминальна акція «Запали свічку».

Детальніше...


PDFДрук

Субота, 28 листопада 2015

Володимир Гірняк: Новообрана Львівська обласна рада більше уваги приділятиме фізичній культурі, спорту і підтримці людей з особливими потребами

28 листопада у Львові розпочався Спортивний фестиваль для людей із вадами зору.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 листопада 2015

«Час війни» – фотовиставка, що відображає реалії сьогодення

27 листопада у 58-ому Будинку офіцерів (м. Львів) Збройних Сил України відкрилася фотовиставка «Час війни». На відкриття заходу разом із представниками громадськості, військовими та журналістами прийшла також і перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 листопада 2015

Олександр Ганущин привітав активних учасників Львівського Євромайдану та кращих представників гуманітарної галузі Львівщини

27 листопада голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин разом із головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою вручили нагороди активним учасникам Львівського Євромайдану.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 листопада 2015

Депутати обговорили проблемні питання медичної галузі Львівщини

На першому засіданні постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради, з-поміж інших питань, було обговорено проблемні питання галузі охорони здоров'я Львівщини.
У роботі засідання взяла участь перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 листопада 2015

На Львівщині триває обговорення перспектив розвитку громад

28 листопада 2015 року в приміщенні Народного дому села Кавське Стрийського району відбудеться зустріч представників громади села задля обговорення перспектив створення Стратегії Кавської об’єднаної територіальної громади (ОТГ).

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 листопада 2015

Олександр Ганущин: Впевнений, що більшість рішень комісії з питань бюджету депутати ухвалюватимуть шляхом досягнення повного консенсусу

26 листопада 2015 року відбулося перше засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради. Роботу засідання розпочав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.   

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 листопада 2015

Депутати обласної ради з’ясовують ситуацію, що виникла навколо одного з джерел у Винниках

На засіданні постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації депутати розглядали ситуацію, що склалась навколо одного з природних джерел у місті Винники.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 листопада 2015

Депутати Львівської обласної ради здійснять виїзд у кінотеатр „Львів” для вивчення проблем

Наступного тижня постійна комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації обласної ради запланувала виїзд у КП ЛОР „Кінотеатр „Львів”.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 27 листопада 2015

У процесі об’єднання громад важливим є знання ресурсів і потреб, а також бачення чіткої перспективи розвитку, – Олександр Ганущин

Про розумне об’єднання громад, яке сприятиме розвитку територій, говорили сьогодні у Львівській обласній раді під час відкриття проекту «Об’єднуймось свідомо: підвищення ефективності процесу об’єднання громад у Львівській області».

Детальніше...
Сторінка 1 з 208

Голова обласної ради

Олександр Ганущин

Вибори 2015

Бюджет. Візуалізація

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Опитування

Які шанси має Україна отримати безвізовий режим із ЄС вже на початку 2016 року?

 

 

 

  Результати