1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Святий Миколай завітав до малечі у Львівський державний цирк

19 грудня на День Святого Миколая у Львівському державному цирку відбулося дивовижне видовище: до діточок з усіх куточків Львівщини, які приїхали на перегляд цікавої циркової вистави, завітав Святий Чудотворець Миколай.

» Детальніше...

Троє братів та їхня сестра отримали до Дня святого Миколая подарунок – власний житловий будинок

До Дня святого Миколая четверо дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали в подарунок власний будинок, розташований у селі Лавриків Жовківського району. Житло для дітей було придбано за кошти обласного та районного бюджетів.

» Детальніше...

Вифлеємський вгонь миру пластуни передали голові Львівської обласної ради

Наприкінці кожного року до Львівської обласної ради львівські представники скаутської організації «Пласт» передають Вифлеємський вогонь миру. Не винятком став і 2014-ий рік: пластуни передали чудодійне полум’я в кабінеті голови Львівської обласної ради Петра Колодія.

» Детальніше...

Петро Колодій: Якщо підемо шляхом змін, задекларованим на Майдані, то до нас прийдуть великі інвестиції

Децентралізація влади, підсилення ролі територіальних громад, а ще залучення до спільної української справи місцеві громади принесе вже в найближчому часі успіх для цілої країни, яка цілеспрямовано рухається до Європейського Союзу. Таке бачення висловив голова Львівської обласної ради Петро Колодій, беручи участь у XIV Міжнародному економічному форумі.

» Детальніше...

Петро Колодій: На шляху вступу до ЄС Україна повинна скористатись досвідом Польщі у впровадженні низки реформ

Польща однією з перших визнала незалежність Української держави, і увесь час від 90-х років і до тепер українці відчувають цю підтримку, особливо щодо євроінтеграційних прагнень України. Сьогодні Польща виступає одним з найперших адвокатів нашої держави в Європарламенті та інших інституціях Європи.

» Детальніше...
Previous
Наступна

PDFДрук

Субота, 20 грудня 2014

Святий Миколай завітав до малечі у Львівський державний цирк

19 грудня на День Святого Миколая у Львівському державному цирку відбулося дивовижне видовище: до діточок з усіх куточків Львівщини, які приїхали на перегляд цікавої циркової вистави, завітав Святий Чудотворець Миколай.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 19 грудня 2014

Напередодні Дня святого Миколая Ярослав Качмарик відвідав Буківський дитячий будинок-інтернат

Учора, 18 грудня, напередодні Дня святого Миколая, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик відвідав Буківський дитячий будинок-інтернат, розташований у с. Буково Старосамбірського району.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 19 грудня 2014

Олексій Балицький провів обстеження рудника № 2 «Стебницьке ГХП «Полімінерал»

Нещодавно, 17 грудня, голова постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради Олексій Балицький разом з працівниками підприємства провів обстеження рудника № 2 «Стебницьке ГХП «Полімінерал».

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 19 грудня 2014

Петро Колодій: Сьогодні Львівщина прощається із жінкою-символом української честі та нескореності

Ми проводжаємо в останню путь людину, яка присвятила усе своє життя боротьбі за свободу рідної землі та рідного народу. Жертва Стефанії Шабатури спонукає нас відвоювати та розбудувати таку Україну, за яку вона терпіла переслідування, арешти і тюрми», - сказав Петро Колодій під час прощання з відомою мисткинею, дисидентом, політв'язнем, активною громадською діячкою Стефанією Шабатурою.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 19 грудня 2014

Петро Колодій – до представників виборчих комісій: Ви відіграли важливу роль у процесі перезавантаження української влади

Сьогодні, 19 грудня, відбулася урочиста нарада з нагоди нагородження учасників виборчих процесів загальнодержавних виборів Почесними грамотами та Подяками Центральної виборчої комісії. Участь у цьому заході взяв голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

Детальніше...


PDFДрук

П'ятниця, 19 грудня 2014

Ще двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали до Дня святого Миколая подарунок – власний житловий будинок

Напередодні Дня святого Миколая двоє братів Денис та Михайло Луцики отримали в подарунок власний будинок у селі Вовче Турківського району. Житло для цих дітей придбали в рамках реалізації Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2013 - 2015 роки.

Детальніше...


PDFДрук

Четвер, 18 грудня 2014

Завтра Львівщина попрощається з відомою громадською діячкою, політв'язнем Стефанією Шабатурою

Завтра, 19 грудня, у Львові відбудеться похорон відомої української мисткині, активної громадської діячки, політв'язня Стефанії Шабатури.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 17 грудня 2014

Петро Колодій взяв участь у церемонії відзначення 23-ї річниці Дня міліції України

У Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області відбулися урочистості, приурочені до відзначення 23-ї річниці Дня міліції Україні. Участь у заході взяв голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 17 грудня 2014

Коштом обласного бюджету закуплено обладнання для Державної пенітенціарної служби області

Сьогодні, 17 грудня, відбулася процедура передачі органам та установам виконання покарань Львівщини сучасних технічних засобів охорони та зв'язку.

Детальніше...


PDFДрук

Середа, 17 грудня 2014

У Львові презентуватимуть результати вивчення міграційних настроїв серед студентів ВНЗ Львова

З нагоди Міжнародного дня мігранта Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» презентуватиме результати соціологічного дослідження «Вивчення міграційних настроїв серед студентів вищих навчальних закладів Львова».

Детальніше...
Сторінка 1 з 139

Голова обласної ради

Петро Колодій

Анонси

Галерея послуг

Взаємодопомога

Люстрація

Пряма трансляція

Опитування

Чи відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування навесні 2015-го?

 

 

 

  Результати