25.05.2018

На Львівщині визнано уже 217 бійців-добровольців АТО.Такими є результати роботи спільної комісії з представників Львівської обласної ради, соцзахисту, військових та представників добробатів. Відповідне посвідчення дозволить новітнім Героям отримати від держави 3000 грн та деякі пільги. На сьогоднішньому засіданні ми визнали 24 бійців, - повідомив заступник голови облради Володимир Гірняк.

25.05.2018

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило конкурси на заміщення вакантних посад керівників чотирьох закладів охорони здоров’я.

25.05.2018

У вівторок, 29 травня, відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського літературного конкурсу патріотичної поезії імені Катерини Мандрик-Куйбіди, який відбувається за сприяння Львівської обласної ради.

24.05.2018

Під час робочої поїздки на Львівщину Президент Петро Порошенко вручив високі державні нагороди двом львівським поліцейським.

24.05.2018

У ході робочої поїздки до Закарпатської та Львівської областей Президент Петро Порошенко відвідав Центр психологічної реабілітації військовослужбовців у селі Тисовець. Центр розташований на базі навчально-спортивної бази зимових видів спорту «Тисовець».

24.05.2018

«Бескидський тунель, який ми разом з вами і усією Україною сьогодні відкриваємо – найбільший інфраструктурний проект, реалізований у нас в країні протягом останніх десятиліть. Його будівництво припало на останні чотири з половиною роки, коли ми боронимо країну від російської агресії. І в той же час – знаходимо сили та ресурси для модернізації нашої держави», - сказав Президент Петро Порошенко під час офіційної церемонії відкриття  нового Бескидського залізничного тунелю.

24.05.2018

Президент Петро Порошенко взяв участь в офіційному відкритті нового Бескидського залізничного тунелю. До введення тунелю в експлуатацію Глава держави відвідав залізничну станцію у місті Воловець, поспілкувався з місцевими жителями та привітав їх з відкриттям тунелю.

24.05.2018

Сьогодні, 24 травня, розпочала свою роботу ІV Міжнародна науково-практична конференція “Соціальна робота: становлення, перспективи, розвиток”.

24.05.2018

Сьогодні, 24 травня,  з нагоди відзначення Днів Європи перед будівлею Львівської обласної ради відбулося урочисте підняття Державного прапора України та Європейського Союзу.